Upiększ swoje oko soczewkami kontaktowymi!

Każda z nas zdaje sobie sprawę jaką odmianę może zapewnić nam makijaż. Sprawia, że w ciągu kilku lub kilkunastu minut można przy jego pomocy skutecznie poprawić nie tylko swój wygląd ale i samopoczucie. Podobnie sprawa ma się również z kolorowymi soczewkami kontaktowymi, które mogą sprawić, że łatwym i szybkim sposobem odmienisz swoje spojrzenie.

Kolorowe soczewki kontaktowe, zwane również kosmetycznymi, występują w dwóch wariantach – z korekcją, jak i bez, czyli tzw. „zerówki” i wpływają na zmianę wyglądu naszej tęczówki. Ich aplikacja, podobnie jak w przypadku innych soczewek kontaktowych miękkich jest bardzo łatwa, szybka i przyjemna, jeśli w odpowiedni sposób nauczymy się zakładać i zdejmować takie szkła kontaktowe.

Jak zacząć?

W tym celu warto udać się wcześniej do specjalisty – optometrysty lub okulisty, który pomoże w nauce ich aplikacji i zapewni bezpieczne użytkowanie soczewek. W taki sposób nie zrazimy się do szkieł kontaktowych poprzez nieodpowiednie ich stosowanie i będziemy cieszyć się nimi naprawdę długo.
Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wachlarz kolorowych soczewek kontaktowych. Od tych delikatnie podkreślających lub akcentujących naturalny kolor oczu, po te bardziej widocznie zmieniające kolor lub gwarantujące szalone wzory i kolory idealnie nadające się na okolicznościowe imprezy.

Delikatnie

Te najbardziej subtelne, a więc najmniej wpływające na kolor oczu soczewki kosmetyczne to szkła podkreślające lub akcentujące. Przykładami takich produktów są ACUVUE® 1-DAY Define, FreshLook ColorBlends®, FreshLook Dimensions®
Jeśli więc wcześniej nie próbowałaś soczewek kolorowych albo preferujesz subtelniejsze zmiany to mogą to być produkty dla Ciebie. Takie szkła kontaktowe dostępne są zarówno z korekcją jak i bez, czyli tzw. „zerówki”.

Mocniej

1Z kolei jeśli należysz do osób, które są zdecydowane i pragną, by soczewki kontaktowe były bardzo zauważalne od razu, wybierz takie produkty jak Air Optix® Colors, FreshLook® One Day, FreshLook® Colors. Zapewnią Tobie naturalny kolor oczu, ale jednocześnie będą na tyle zauważalne, że zapewne niejedna osoba z zachwytem zapyta o przyczynę Twojego pięknego spojrzenia.

Odważnie

Jeśli z kolei chciałabyś spróbować soczewek kontaktowych, które nadadzą się doskonale na większe imprezy lub okolicznościowe święta typu Halloween czy karnawał, to powinnaś sprawdzić ofertę Crazy Lens, które mają niecodzienne kolory: np. czarny, czerwony lub szalone wzory: np. Yellow Leopart czy White Screen. Crazy Lens UV Glow świecą w ultrafiolecie, super wrażenie zrobią więc w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *